Programista-technolog CNC

2019-03-26

SECESPOL jest polską firmą rodzinną, specjalizującą się w produkcji wymienników ciepła. W ciągu 30 lat firma SECESPOL stała się marką rozpoznawalną na międzynarodowych rynkach. Nasze produkty sprzedajemy w Europie, Ameryce Północnej, Południowej oraz Azji. W ostatnich latach staliśmy się jednym z większych pracodawców w regionie, zatrudniającym obecnie ponad 200 osób.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowanie programów na frezarki i tokarki CNC,
  • Przygotowanie programów na wycinarkę laserową i plazmową,
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej,
  • Projektowanie oprzyrządowania do produkcji,
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane związane z mechaniką i budową maszyn,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 1 rok (będzie dużym atutem),
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • Wiedza z zakresu, obróbki skrawaniem (frezowanie i toczenie), ciecia laserem i plazmą,
  • Dobra znajomość programów AutoCad i Solid Works,
  • Znajomość programów CAM (znajomość EdgeCam będzie dużym atutem),
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

CV proszę przesyłać na adres e-mail: praca@secespol.pl lub dostarczyć pod adres: ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.