Konstruktor w Dziale Rozwoju Produktu

2020-05-10

Inżynierów mechaniki i budowy maszyn, energetyki cieplnej, chłodnictwa i klimatyzacji, techniki cieplnej, maszyn przepływowych lub wymiany ciepła posiadających przynajmniej dwuletnie doświadczenie w projektowaniu przy użyciu takich programów jak AutoCad oraz Solid Works zapraszamy do naszego Działu Rozwoju Produktu.

Obecnie poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku:

Konstruktora

w Dziale Rozwoju Produktu

Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański

ZADANIA:

  • Projektowanie nowych wyrobów oraz przeprowadzanie obliczeń inżynierskich wg obowiązujących norm krajowych i zagranicznych
  • Udział w procesie wdrażania nowych wyrobów w obszarach koniecznych do realizacji procesu produkcyjnego
  • Wykonywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej dla wyrobów nowych i obecnych w AutoCad oraz Solid Works

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora minimum 2 lata przy projektowaniu wymienników ciepła, urządzeń ciśnieniowych, kotłów grzewczych lub urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych itp.
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Obsługa programów: AutoCad oraz Solid Works i pakietu Office
  • Mile widziana znajomość przepisów budowy urządzeń ciśnieniowych wg PED i/lub ASME
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
  • Doskonała organizacja czasu pracy, skrupulatność, wielozadaniowość, terminowość w realizacji zadań

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalone adekwatnie do posiadanych kwalifikacji
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, co daje gwarancję rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym, młodym zespole

CV prosimy przesyłać na adres: praca@secespol.pl lub dostarczyć pod adres: SECESPOL Sp. z o.o.,
ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.

W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska:Konstruktor w Dziale Rozwoju Produktu