Konstruktor urządzeń ciśnieniowych

2021-03-31

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

OFERUJEMY:

·         Szkolenia wprowadzające

·         Rozwój kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

·         Możliwość podejmowania samodzielnych decyzji

·         Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w rozwój i nastawionej na ekspansję międzynarodową poprzez tworzenie innowacyjnych urządzeń

·         Przyjazną atmosferę

·         Wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom i wynikom w oparciu o umowę o pracę

·         Atrakcyjny system premiowania

ZADANIA:

•     Projektowanie urządzeń ciśnieniowych takich jak wymienniki ciepła oraz zbiorniki

•     Przygotowywanie dokumentacji koncesyjnej i warsztatowej

•     Ścisła współpraca z działem technologicznym i produkcyjnym

•     Współpraca z inspektorami Jednostek Notyfikowanych takich jak UDT i TUV NORD

•     Poszukiwanie optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych

POŻĄDANE KOMPETENCJE:

·         Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)

·         Doświadczenie w projektowaniu urządzeń ciśnieniowych zgodnie z PN-EN13445, ASME Sec. VIII Div. I, Dyrektywa PED 2014/68/UE - będzie dodatkowym atutem

·         Znajomość oprogramowania do projektowania AutoCAD, SolidWorks – warunek konieczny

·         Umiejętność przygotowania modeli i dokumentacji technicznej

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego

·         Doświadczenie przy tworzeniu rozwiązań i projektów

·         Samodzielność, odpowiedzialność

·         Umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański – (dobra lokalizacja, przy trasie S7 - 30 minut od centrum Gdańska, pomagamy w dojeździe)

CV prosimy przesyłać na adres: praca@secespol.pllub dostarczyć pod adres: SECESPOL Sp. z o.o.,
ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.

W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska:Konstruktor Urządzeń Ciśnieniowych