Kierownik Działu Technologicznego

2019-07-03

SECESPOL Spółka z o.o. jest polską firmą produkującą innowacyjne wymienniki ciepła. Działamy w branży farmaceutycznej, chemicznej, energetyce, petrochemii, chłodnictwie i ogrzewnictwie na rynku międzynarodowym. Poszukujemy osoby na stanowisko:

  1. Zadania osoby na tym stanowisko:

  • Nadzór nad pracą zespołu;
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną w zakładzie;
  • Tworzenie kalkulacji materiałowej projektowanych wyrobów;
  • Definiowanie i zatwierdzanie procesów technologicznych produkowanych wyrobów i półproduktów;
  • Współpraca z działami produkcji i projektowania;
  • Wsparcie we wdrażaniu nowych technologii;
  • Wsparcie we wdrażaniu nowych wyrobów.

  1. Oczekiwania wobec Kandydata:

  • wykształcenia politechnicznego (budowa maszyn, spawalnictwo, obróbka skrawaniem);
  • co najmniej 2-letniedoświadczenie na kierowniczym stanowisku, najlepiej w branży przemysłowej;
    • wiedza praktyczna z zakresu technologii w branży obróbki metali;
    • umiejętności zarządzania zespołem;
    • mile widziane posługiwanie się programami wspierającymi projektowanie, np. SolidWorks;
  • komunikatywnego posługiwania się językiem angielskim;

  1. Oferujemy:

  • możliwość rozwoju osobistego, dostęp do szkoleń;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • przyjazną atmosferę;
  • dofinansowanie do pakietów medycznych;
  • dofinansowanie do karty MultiSport;
  • dogodną lokalizację (dobry dojazd)przy trasie S7 w promieniu 30 km od Gdańska.