Inżynier Wsparcia Sprzedaży

2019-03-27

SECESPOL jest polską spółką specjalizującą się w produkcji wymienników ciepła. W ciągu 30 lat rodzinna firma stała się marką rozpoznawalną na międzynarodowych rynkach. Nasze produkty sprzedajemy w Europie, Ameryce Północnej,         Południowej oraz Azji i na tym nie kończymy. W ostatnich latach  staliśmy się jednym z większych pracodawców w regionie zatrudniającym obecnie ponad 200 osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

(obsługa rynków wschodnich)

Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański

OPIS STANOWISKA PRACY:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dobór specjalistycznych wymienników ciepła dla przemysłu, a następnie ich wycenę oraz przygotowanie kompletnej oferty techniczno-handlowej w oparciu o informacje pozyskane od klienta.

ZADANIA:

  • Dobór wymienników ciepła za pomocą specjalistycznego oprogramowania
  • Ścisła współprca z przedstawicielami handlowymi na rynkach wschodnich
  • Gromadzenie danych niezbędnych do przygotowywania ofert dla Klientów
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Sporządzanie kalkulacji/wyceny ofertowej
  • Nadzorowanie wysłanych ofert oraz raportowanie wyników postępowań

WYMAGANIA:

  • Jezyk rosyjski na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub innym samodzielnym, związanym ze sprzedażą lub w kontaktach z Klientem
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalone adekwatnie do posiadanych kwalifikacji
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole specjalistów

CV prosimy przesyłać na adres: praca@secespol.pllub dostarczyć pod adres: SECESPOL Sp. z o.o., ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.

W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska:Inżynier Wsparcia Sprzedaży