Inżynier Sprzedaży

2020-10-20

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Region: Polska południowa

OPIS STANOWISKA PRACY:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów mające na celu wzrost wielkości sprzedaży oraz rozbudowę portfela Klientów na terenie Polski południowej.

OFERUJEMY:

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom i wynikom w oparciu o umowę o pracę
  •  Atrakcyjny system premiowania
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w rozwój i nastawionej na ekspansję międzynarodową poprzez tworzenie innowacyjnych urządzeń
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole specjalistów
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)

ZADANIA:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie relacji handlowych
  • Pozyskiwanie zapytań z rynku
  • Kompleksowe prowadzenie projektów – diagnoza potrzeb Klientów, tworzenie ofert, negocjacje handlowe
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości i częstotliwości relacji z Klientami
  • Raportowanie aktywności i wyników pracy w systemie CRM

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, energetyka lub pokrewne)
  • Min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń dla przemysłu i pozyskiwaniu Klientów poparte sukcesami
  • Znajomość branż przemysłowych (energetycznej, chemicznej, petrochemicznej i innych)
  • Zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wysoka dojrzałość biznesowa oraz samodzielność
  • Umiejętność prezentacji firmy oraz produktu
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Prawo jazdy kat. B

CV prosimy przesyłać na adres: praca@secespol.pllub dostarczyć pod adres: SECESPOL Sp. z o.o., ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.

W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska: Inżynier Sprzedaży