Inżynier R&D / R&D Engineer

2021-01-20

Jesteś pomysłowy i kreatywny? Masz w sobie zapał odkrywcy? Interesują Cię innowacyjne rozwiązania, a daleko idąca robotyzacja i automatyzacja świata nie budzi w Tobie uczucia niepewności i strachu? Jeśli tak, to koniecznie prześlij nam swoje CV i list motywacyjny.

Obecnie poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański

OPIS STANOWISKA PRACY:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku projektuje i wykonuje stanowiska badawcze, tworzy oraz testuje prototypy, a następnie wdraża nowe produkty. Jeśli jesteś pomysłowy, kreatywny, masz w sobie zapał odkrywcy i interesują Cię innowacyjne rozwiązania, a daleko idąca robotyzacja i automatyzacja świata nie budzi w Tobie uczucia niepewności i strachu - koniecznie prześlij nam swoje CV i list motywacyjny.

OFERUJEMY:

  • Szkolenie wprowadzające
  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość podejmowania samodzielnych decyzji
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w rozwój i nastawionej na ekspansję międzynarodową poprzez tworzenie innowacyjnych urządzeń
  • Przyjazną atmosferą
  • Wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom i wynikom w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowania

ZADANIA:

  • Rozwój nowych produktów
  • Projektowanie i tworzenie stanowisk badawczych
  • Wykonywanie badań cieplnych i przepływowych urządzeń
  • Rozwiązywanie problemów przy wdrażaniu prototypów
  • Współpraca przy wprowadzaniu nowych technologii
  • Analiza i ocena rozwiązań technicznych wyrobu
  • Nadzorowanie zmian w produktach
  • Komunikacja w sprawach technicznych
  • Wsparcie dla pracowników działu produkcji, technologii i kontroli jakości
  • Dbanie o sprawne działanie urządzeń będących na wyposażeniu Laboratorium Badawczego
  • Wykonywanie kalibracji podstawowych urządzeń pomiarowych
  • Tworzenie i kontrolowanie raportów badawczych, analiz, kart kalibracji urządzeń

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne (mechanika, energetyka, elektronika, automatyka, elektrotechnika lub pokrewne)
  • Otwartość na innowacje oraz wizja zapanowania nad Światem Technologii
  • Ciekawość oraz otwartość na nowe rozwiązania i pomysły
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Dyspozycyjność
  • Poczucie estetyki
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: praca@secespol.pllub dostarczyć pod adres: SECESPOL Sp. z o.o.,
ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.

W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska:Inżynier R&D