Frezer CNC

Frezer CNC

2019-05-13

SECESPOL jest polską firmą rodzinną, specjalizującą się w produkcji wymienników ciepła. W ciągu 30 lat firma SECESPOL stała się marką rozpoznawalną na międzynarodowych rynkach. Nasze produkty sprzedajemy w Europie, Ameryce Północnej, Południowej oraz Azji. W ostatnich latach staliśmy się jednym z większych pracodawców w regionie, zatrudniającym obecnie ponad 200 osób.

 Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Frezer CNC

Wymagania, zakres obowiązków

- obsługa frezarek sterowanych numerycznie (ustawianie i wdrażanie nowych programów będzie dodatkowym atutem),

- znajomość oprogramowania Heidenhain mile widziana,

- czytanie rysunku technicznego,

- posługiwanie się przyrządami pomiarowymi,

- znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem,

- praca w systemie 3 - zmianowym.

Oferujemy:

- pracę w rozwijającej się polskiej firmie produkcyjnej,

- stałe zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański

CV prosimy przesyłać na adres: praca@secespol.pl lub dostarczyć pod adres: SECESPOL Sp. z o.o., ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.

W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska: frezer CNC