Kontakt

 

CENTRALA

SECESPOL Sp. z o.o.
82-100 Nowy Dwór Gdański
ul. Warszawska 50

tel.: +48 55 888 55 00
fax: +48 55 888 55 01

NIP PL5840251681
REGON 001311624   
BDO 000097391
Kapitał zakładowy 7 035 000 PLN

KRS 0000060528 
VII Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku

 

 

BIURO HANDLOWE

T: +48 55 888 55 11 do 15
F: +48 55 888 55 01

ZAPYTANIA:

info@secespol.pl

ZAMÓWIENIA:

zamowienia@secespol.pl

ZGŁOSZENIE GWARANCYJNE:

złóż zgłoszenie gwarancyjne

FAQ

lista najczęściej zadawanych pytań

DZIAŁ HANDLU KRAJOWEGO

Paweł Skwierawski
Dyrektor Handlowy
pskwierawski@secespol.pl

Jarosław Cygert
Kierownik ds. klientów strategicznych
M: +48 693 022 082
jcygert@secespol.pl
Rejon: woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie

Przedstawiciele handlowi

Janusz Gawroński
M: +48 695 359 983
jgawronski@secespol.pl
Rejon: woj. lubuskie, opolskie, dolnośląskie, śląskie

Dominik Trzaskowski
M: +48 605 560 152
dtrzaskowski@secespol.pl
Rejon: woj.mazowieckie, podlaskie, lubelskie

Krzysztof Kurowski
kkurowski@secespol.pl
M: +48 695 558 806
Rejon: woj. zachodniopomorskie, odpowiedzialny za kontakty z projektantami

Przemysław Dziąg
M: +48 885 558 837
pdziag@secespol.pl
Rejon: woj. łódzkie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

Mariusz Ramut
M: +48 885 558 839
mramut@secespol.pl
Rejon: woj. małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

OBSŁUGA I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Iwona Łąsiak
ilasiak@secespol.pl
M: 695 358 811;  T: 55 888 55 12


Agnieszka Kańczukowska
akanczukowska@secespol.pl
M: 695 358 993;  T: 55 888 55 11

 

DORADZTWO TECHNICZNE

Mateusz Luedtke
mluedtke@secespol.pl
M: 601 371 847;  T: 55 888 55 14

Mariusz Kopka
mkopka@secespol.pl
M: 693 022 085; T: 55 888 55 15

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Joanna Branicka-Minda
Główny Księgowy
T: +48 55 888 55 30
ksiegowosc@secespol.pl

DZIAŁ ZAKUPÓW

Marta Kaszubowska
Kierownik Zakupów
mkaszubowska@secespol.pl

zaopatrzenie@secespol.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Anna Naczke
Kierownik Marketingu
anaczke@secespol.pl

DZIAŁ HR

Karina Farinade
Kierownik HR
T: +48 55 888 55 68
praca@secespol.pl

 

 

Oddziały firmy na świecie

SECESPOL of Canada Corp.

6-2400 Dundas St. West, Suite 522
Mississauga, ON, L5K 2R8
T: (631) 759-7591
canada@secespol.com

zobacz na mapie

SECESPOL BELARUS

Матрунич Александр Юрьевич
Моб.:+375 297 097 451
aliaksandr@secespol.com

zobacz na mapie

OOO Secespol RUS

105082 g.Moskva
Ul. Bol’shaya Pochtovaya, d.26B,stroyenieye1, etazh1, ofis109.

Морковкин Андрей Николаевич
Моб.:+79 252 226 081
andreim@secespol.com

Скутельник Артем Сергеевич
Моб.:+79 214 177 617
artioms@secespol.com

Санкт-Петербург

Масанов Павел Сергеевич
Моб.:+79 214 177 620
pavelm@secespol.com

zobacz na mapie

Grudnik Sp. z o.o.

C.H. Korczowa Dolina, Młyny 90/11
37-552 Młyny
www.grudnik.pl
tel. +48 (16) 624 19 23

zobacz na mapie

Grudnik Sp. z o.o.

ul. K. Szajnochy 11,
85-738 Bydgoszcz
www.grudnik.pl
tel. +48 (52) 522 81 15

zobacz na mapie