Kontakt

 

CENTRALA

SECESPOL Sp. z o.o.
82-100 Nowy Dwór Gdański
ul. Warszawska 50

tel.: +48 55 888 55 00
fax: +48 55 888 55 01

NIP PL5840251681
REGON 001311624   
BDO 000097391
Kapitał zakładowy 7 035 000 PLN

KRS 0000060528 
VII Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku

 

 

BIURO HANDLOWE

T: +48 55 888 55 11 do 15
F: +48 55 888 55 01

ZAPYTANIA:

info@secespol.pl

ZAMÓWIENIA:

zamowienia@secespol.pl

ZGŁOSZENIE GWARANCYJNE:

złóż zgłoszenie gwarancyjne

FAQ

lista najczęściej zadawanych pytań

DZIAŁ HANDLU KRAJOWEGO

Paweł Skwierawski
Dyrektor Handlowy
pskwierawski@secespol.pl

Jarosław Cygert
Kierownik handlu krajowego
M: +48 693 022 082
jcygert@secespol.pl

Krzysztof Kurowski
Inżynier ds. techniczno-handlowych w Dziale Handlowym
kkurowski@secespol.pl
M: +48 695 558 806
 

Przedstawiciele handlowi

Janusz Gawroński
M: +48 695 359 983
jgawronski@secespol.pl
Rejon: woj. lubuskie, opolskie, dolnośląskie, śląskie

Dominik Trzaskowski
M: +48 605 560 152
dtrzaskowski@secespol.pl
Rejon: woj.mazowieckie, podlaskie, lubelskie, warmińsko-mazurskie

Przemysław Dziąg
M: +48 885 558 837
pdziag@secespol.pl
Rejon: woj. łódzkie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

Mariusz Ramut
M: +48 885 558 839
mramut@secespol.pl
Rejon: woj. małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Artur Krzemiński
M: + 48 695 358 817
akrzeminski@secespol.pl
Rejon: woj. zachodniopomorskie, pomorskie

OBSŁUGA I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Iwona Łąsiak
ilasiak@secespol.pl
M: 695 358 811; 
T: +48 55 888 55 12

Paweł Olszewski
polszewski@secespol.pl
M:+48 695 358 993; 
T:+48 55 888 55 00;

 

DORADZTWO TECHNICZNE

Robert Mikołajczewski
rmikolajczewski@secespol.pl
M: 693 022 085

Piotr Kamiński
E: pkaminski@secespol.pl
M: +48 785 558 894


Mateusz Luedtke
mluedtke@secespol.pl
M: 601 371 847; 
T: 55 888 55 14

 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Iwona Trzaskawka
Główny Księgowy
T: +48 55 888 55 30
ksiegowosc@secespol.pl

DZIAŁ ZAKUPÓW I LOGISTYKI

Rafał Chlebicki
Kierownik Działu Zakupów i Logistyki
rchlebicki@secespol.pl

Agata Gdula
Wojciech Burzacki
zaopatrzenie@secespol.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Anna Naczke
Kierownik Marketingu
anaczke@secespol.pl

DZIAŁ HR

Karina Farinade
Kierownik HR
T: +48 55 888 55 68
praca@secespol.pl

 

 

Oddziały firmy na świecie

UNIMAX

ul. Gen. Maczka 59B,
43-310
Bielsko-Biała
tel. 785 004 855, fax. 33 498 97 34
bielsko@unimax.com.pl

zobacz na mapie

UNIMAX

ul. Poznańska 55,
44-103 Gliwice
tel. 697 054 484, 697 054 458
gliwice@unimax.com.pl

zobacz na mapie

SECESPOL UK Ltd.

Craven House,
40-44 Uxbridge Road,
London W5 2BS,
United Kingdom
T: +44 208 982 3582
info.uk@secespol.com

zobacz na mapie

Femax

Femax Sp. z o.o.

ul. Krzywoustego 2A, 
81-035 Gdynia
www.femax.pl
tel.: 058 325 47 60

zobacz na mapie

Femax

Femax Sp. z o.o. 

ul. Droszyńskiego 15
80-381 Gdańsk
www.femax.pl
tel.: 058 511 12 10

zobacz na mapie