Pracujemy!

Pracujemy!

2020-03-31

 

  Drodzy Państwo,

Rozprzestrzenianie się pandemii COVID-19 na całym świecie jest obecnie najbardziej palącym problemem dla nas wszystkich. Szczególnie niepokoimy się o naszych bliskich i o najsłabszych członków naszego społeczeństwa. Oprócz zagrożenia dla życia i zdrowia ludzi, koronawirus ma również ogromny wpływ na globalną gospodarkę.

W tych trudnych czasach rozumiemy, że naszym obowiązkiem jest dołożyć wszelkich starań, aby kontynuować naszą działalność. Zapewniamy, że w Grupie SECESPOL uważnie monitorujemy sytuację w każdym z naszych zakładów i biur. Naszym głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa dla całego personelu. Wprowadziliśmy środki zgodne z wytycznymi rządowymi w celu ochrony naszych pracowników i utrzymania ciągłości pracy. Obejmują one:

- anulowanie wszystkich podróży służbowych i wizyt w fabryce,
- praca zdalna dla pracowników biurowych,
- utrzymanie zalecanej odległości między pracownikami,
- utworzenie dodatkowych zmian produkcyjnych w celu zmniejszenia liczby pracowników z 45-minutowymi przerwami między nimi w celu uniknięcia interakcji między grupami,
- wyznaczenie stref załadunkowych i rozładunkowych, w których nie przebywają jednocześnie pracownicy firmy i kierowcy realizujący dostawy,

- zaawansowane procedury higieniczne i sprzątania.

Na dzisiaj nasza działalność i łańcuch dostaw nie są zakłócone. Kontynuujemy produkcję i dostawy, na których polegają nasi klienci w celu utrzymania ich własnej działalności biznesowej. Większość zamówień jest realizowana zgodnie z bieżącym czasem realizacji i nadal jesteśmy w stanie zaoferować standardowe warunki handlowe i opcje dostawy.

Nasz dział sprzedaży, zarówno kierownicy sprzedaży, wsparcie techniczne, przedstawiciele sprzedaży w terenie, jak i personel realizujący zamówienia, jest gotowy na kontakt z Państwa strony  pod numerami telefonów komórkowych oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Będziemy nadal uważnie monitorować sytuację i na bieżąco informować Państwa na wypadek jakichkolwiek zmian.

 

Życzymy wszystkim dobrego zdrowia w tym trudnym, bezprecedensowym okresie.

 

Bartłomiej Siemieńczuk

 

CEO