Kontakt

CENTRALA

SECESPOL Sp. z o.o.
82-100 Nowy Dwór Gdański
ul. Warszawska 50

tel.: +48 55 888 55 00
fax: +48 55 888 55 01

NIP PL5840251681
REGON 001311624   
Kapitał zakładowy 7 035 000 PLN

KRS 0000060528 
VII Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku

 

 

BIURO HANDLOWE

T: +48 55 888 55 11 do 15
F: +48 55 888 55 01

ZAPYTANIA:

info@secespol.pl

ZAMÓWIENIA:

zamowienia@secespol.pl

ZGŁOSZENIE GWARANCYJNE:

złóż zgłoszenie gwarancyjne

FAQ

lista najczęściej zadawanych pytań

DZIAŁ HANDLU KRAJOWEGO

Paweł Skwierawski
Dyrektor Handlowy
pskwierawski@secespol.pl

Jarosław Cygert
Kierownik ds. klientów strategicznych
M: +48 693 022 082
jcygert@secespol.pl

Przedstawiciele handlowi

Janusz Gawroński
M: +48 695 359 983
jgawronski@secespol.pl
Rejon: woj. lubuskie, opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie, łódzkie

Leszek Mazurkiewicz
M: +48 695 258 822
lmazurkiewicz@secespol.pl
Rejon: woj.pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie

Artur Wałczuk
M: +48 501 297 981
awalczuk@secespol.pl
Rejon: woj. mazowieckie, podlaskie, łódzkie, lubelskie

OBSŁUGA I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Iwona Łąsiak
ilasiak@secespol.pl
M: 695 358 811;  T: 55 888 55 12


Agnieszka Kańczukowska
akanczukowska@secespol.pl
M: 695 358 993;  T: 55 888 55 11

 

DORADZTWO TECHNICZNE

Mateusz Luedtke
mluedtke@secespol.pl
M: 601 371 847;  T: 55 888 55 14


Krzysztof Kurowski
kkurowski@secespol.pl
M: 695 558 806; T: 55 888 55 15

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Barbara Głowińska
Dyrektor ds. finansowych
Główny Księgowy
T: +48 55 888 55 30
ksiegowosc@secespol.pl

DZIAŁ ZAKUPÓW

Marta Kaszubowska
Kierownik Zakupów
mkaszubowska@secespol.pl

zaopatrzenie@secespol.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Anna Naczke
Kierownik Marketingu
anaczke@secespol.pl

DZIAŁ HR

Karina Farinade
Kierownik HR
T: +48 55 888 55 68
praca@secespol.pl

 

Oddziały firmy na świecie

SECESPOL Sp z o.o. siedziba główna

ul. Warszawska 50
82-100 Nowy Dwór Gdański
T: +48 55 888 55 00
F: +48 55 888 55 01
info@secespol.pl

zobacz na mapie

SECESPOL Deutschland GmbH

Giessereiweg 10
45141 Essen
Deutschland/NRW
T: +49 201 320 787 70
F: +49 201 320 787 79
info@secespol.de

zobacz na mapie

SECESPOL - CZ, s.r.o.

Na Hůrce 1041/2
161 00 Praha-Ruzyně
T: +420 241 441 963 (office)
T: +420 235 315 353 (desk)
F: +420 241 440 966
info@secespol.cz

zobacz na mapie

SECESPOL SPAIN

Carlos Aguilera Gomez
T: +34 633 456 035
T: +48 792 525 115
F:+34 957 458 554
gomez@secespol.eu

zobacz na mapie

SECESPOL UKRAINA

04073, Kiev
Stepana Bandery Avenue, 9
T: +38 067 321 50 69
ukraina@secespol.com

zobacz na mapie

SECESPOL Inc.

113010 Morris Rd, Bldg 1, Suite 600
Alpharetta, GA, 30004, USA
+1 404 729 7627
+1 770 576 3928
info.usa@secespol.com

zobacz na mapie